Названо основних земельних рейдерів в Україні — АГРОПОЛІТ

Головні рейдери української землі – це орендарі. Про це заявив експерт з державного управління, голова Всеукраїнського об’єднання власників землі Роман Головін, повідомляє money.comments.ua.

За його словами, прискорена підготовка до запуску ринку землі лише грає на користь особам, які прагнуть заволодіти чужою землею в незаконний спосіб. Щорічно під час посіву та жнив частота запитів і дзвінків по проблемі земельного рейдерства стрімко зростає.

Він повідомив, що орендарі підробляють підписи власників землі в договорах оренди, а також самі такі договори, примушуючи таким чином власників землі до продовження оренди. Нерідко шантажують невиплати орендної плати або за допомогою інших загроз.

 

Шахрайські дії орендарів щодо власників землі, метою яких є володіння і користування землею заради збагачення – це типове рейдерство від орендарів», – запевняє Роман Головін.

 

За його словами, зупинити подібне ганебне явище досить просто.

 

Для цього необхідно надати власникам землі право розривати договори оренди і забезпечити всі умови і можливості для самостійного господарювання, – пояснює експерт.

 

За його словами, при наявності у власника землі права розривати договір оренди втрачається сенс в підробці таких договорів, так само як інших неправових, непорядних дій по боку орендарів.

Нагадаємо, що названо три основні схеми аграрного рейдерства в Україні.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується