Штучну ягнятину та мармурову яловичину виростили в Сан-Франциско • Meat-Inform

Днями компанія Orbillion Bio з Сан-Франциско (США) влаштувала презентацію штучного м’яса, вирощеного з клітин тварин у лабораторії. Зокрема, до переліку продукції з клітинного м’яса ввійшли: котлети з яловичини, рулети з мармурової яловичини та ковбаски з м’яса лося.

Компанія вирішила відмовитися від культивування свинини і курятини, оскільки вже кілька стартапів у різних країнах вирощує це м’ясо. Orbillion Bio спрямує свої зусилля на виробництво рідкісних і дорогих сортів м’яса. Зокрема, компанія вирощує баранину, лосятину і мармурову яловичину вагю

 

Один з перших інвесторів і гостей промо-вечері, власник компанії Joyance Partners Холлі Якобус розповів, що Orbillion Bio розробила безпрецедентну прискорену технологію формування м’язової тканини з тисяч крихітних фрагментів і варіює процес за рахунок нових комбінацій вихідного матеріалу і поживних середовищ.

Якобус зазначив, що вже зараз процес культивування в Orbillion значно дешевший, ніж у інших стартапів, і, очевидно, більш ефективний з точки зору маркетингу, тому що спочатку передбачає гнучке реагування на попит.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується