Чи повернуться виробники м’яса птиці до дешевих антибактеріальних стимуляторів росту

У деяких країнах, де спостерігається найбільше зростання попиту на м’ясо птиці, досить неадекватні умови вирощування бройлерів. Невідповідність якості кормів, складні санітарні умови та високий тиск ендемічних патогенів – ось деякі з перешкод на шляху сталого виробництва м’яса птиці без надмірного використання антибіотиків.

На цьому наголошує продакт-менеджерка з кормових добавок для птахівництва компанії Biochem (Німеччина) Мелані Фриш.

Протягом десятиліть деякі антибіотичні речовини – такі, як бацитрацин, карбадокс, саліноміцин, вірджініаміцин і багато інших – використовували в кормах для тварин як стимулятори росту (АСР). Ці речовини в субтерапевтичних дозах позитивно впливають на біологічну продуктивність тварин.

Модулюючи мікробіом кишківника, АСР можуть поліпшити коефіцієнт конверсії корму і добові прирости. Певною мірою вони також контролюють поширення умовно патогенних бактерій у кишківнику. Використання АСР становить значну частину всесвітнього використання антибіотиків у тваринництві. Це стало надійним і дешевим способом забезпечення бажаних показників продуктивності.

Донедавна криза COVID-19 погрожувала значній частині тваринницького сектору. Погіршення гастрономічних ринків, різке падіння цін на м’ясо й помилкові чутки про поширення інфекцій SARS-CoV-2 птицею, пов’язані зі скороченням споживання м’яса птиці в деяких країнах, похитнули весь сектор птахопромисловості.

«Чи повернуться деякі виробники до дешевих рішень АСР замість того, щоб продовжувати використовувати стійкі альтернативи? – запитується Мелані Фриш. – Це може бути привабливим короткостроковим рішенням у поточній ринковій ситуації».

Але в довгостроковій перспективі інвестиції у високоякісні кормові рішення будуть єдиним варіантом одночасного забезпечення здоров’я людини, добробуту тварин, продуктивності й вимог споживачів, переконана вона.

Як повідомлялося, Biochem отримав схвалення ЄС на виробництво нового пробіотика TechnoSpore®.

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується