Якість силосних блоків не знижується в спеку, – дослідження

Щоб визначити, як нагрівання блоків кукурудзяного силосу на кормокухні впливає на якість корму, вчені з Міланського університету, за дорученням компанії Lely, провели дослідження.

Про це повідомляє прес-служба компанії Lely.

«За допомогою різака силос поділяли на блоки і поміщали в кормокухню. всередині і зовні кормокухонь були розміщені датчики температури і вологості, щоб зрозуміти, як зовнішня температура впливає на нагрів кукурудзяних блоків», – йдеться в повідомленні.

Для наукової оцінки якості корму в лабораторії проводилися виміри зразків силосних блоків з використанням показника Фліге.

«Через три дні температура всередині кукурудзяних блоків зросла всього на 2°C, при тому що середня температура зовнішнього повітря перевищувала 30°C. Показник Фліге не виявив ніяких змін навіть після семи днів. Це означає, що належним чином силосування грубий корм можна зберігати в кормокухні в блоках протягом декількох днів навіть у спеку і при цьому якість корму не знизиться», – додають у повідомленні.

Нагадаємо, Lely виготовила 1000-у систему автоматичного годування Vector. Раніше повідомлялося, автономна машина Lely косить, возить та роздає свіжу траву.

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується