Компанія LEHNER почала співпрацю з університетом НУБіП

У компанії LEHNER прийняли рішення про більш активний вихід на ринок країн Східної Європи та України зокрема. Відтак, у зв’язку із зацікавленістю науковою складовою, підписали договір про співробітництво з Національним університетом біоресурсів і природокористування України (НУБіП).

Про це AgroTimes повідомили в компанії LEHNER.

«Ми бачимо великі перспективи цієї співпраці та потенціал України в передових технологіях. Наша компанія надала університету чотири сучасних 12-вольтних сівалки розкидного типу VENTO та SUPER VARIO. Вони висівають сидерати, проміжні та покривні культури, вносять гранули. Зокрема, VENTO – це пневматична шлангова електрична сівалка, що наразі побила всі рекорди у світі по продуктивності і ширині захвату (до 12 м)», – зазначає представник компанії LEHNER в Східній Європі Олег Ганжа.

За його словами, дві сівалки будуть використовуватися для навчання студентів, а інші дві передали дослідній станції НУБіП.

На кафедрі землеробства та гербології НУБіП відзначили, що машини LEHNER дуже відрізняються від інших сівалок.

«Вони дуже мобільні та мають принципово інший спосіб висіву насіння та внесення мікродобрив. Ми зацікавлені в отриманні нових рішень щодо сівби та догляду за культурами. Ці агрегати є перспективними для сучасних систем землеробства, що сьогодні поширені в Україні, зокрема, для мінімальної та нульової технологій», – розповідає доцент кафедри землеробства та гербології НУБіП кандидат сільськогосподарських наук Микола Косолап.

Разом з тим відзначили, що в цьому сезоні у НУБіП разом із компанією LEHNER сподіваються реалізувати  подальший розвиток співпраці в напрямку вивчення та адаптації нової техніки до агрокліматичних умов України.

Нагадаємо, сівалки LEHNER складають виключно з німецьких компонентів. Раніше, повідомлялося, сівалками VENTO LEHNER дообладнують посівні комплекси.

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується