Як ефективно укомплектувати кормозбиральний комбайн

Для ефективної роботи кормозбирального комбайну та якнайдовшого терміну його експлуатації необхідно ретельно підібрати всі елементи технології. Зокрема, деякі з них допомагають заощадити чимало коштів.

Про це пише журнал The Ukrainian Farmer.

Досить важливою для кормозбирального комбайна є конструкція зношувальних елементів – ножі, пластин та елементи силосопроводу. При їх досконалій конструкції власник машини заощаджує час і гроші під час заміни.

«Якщо кормозбиральний комбайн працює 500 год на рік, варто користуватися посиленими деталями, що мають вищу ціну, але значно кращу зносостійкість. Так, фермер зменшує витрати на матеріали та заощаджує час, що витрачається на їх заміну», – зазначають у публікації.

Крім того, обов’язковим елементом у системі подачі зеленої маси є детектор металу, адже в полі завжди губиться залізо і воно може потрапити разом із травою в подрібнювач. А коли детектор металу визначає наявність заліза в масі трави, система подачі автоматично зупиняється.

«У нагоді стане еконалаштування – система, яка дозволяє машині працювати з максимальною потужністю, швидко реагувати на зміну врожайності й витрачати менше пального. На цю опцію не всі звертають увагу, однак саме вона здатна суттєво зменшити вартість експлуатації кормозбирального комбайну», – відзначають у статті.

Раніше повідомлося, на що звертати увагу, купуючи кормозбиральний комбайн і як підвищити його продуктивність.

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується