На Полтавщині громада створює комунальні теплиці – Seeds

Незабаром в Опішні, що на Полтавщині, з’явиться комунальне підприємства «Опішня-Агро», що займатиметься парниковим бізнесом. Таким чином місцеві мешканці збираються не тільки вирішити проблему створення додаткових робочих місць, а й наповнювати бюджет.

«Один зі шляхів подальшого розвитку громади – у діяльності комунального підприємства «Опішня-Агро», яке буде вести сільське господарство, теплиці та вирощуватиме аграрну продукцію. Максимально будемо займатися тими видами робіт, де потрібна ручна праця», – розповідає голова громади Микола Різник.

«Що це дасть для громади? По-перше, створення додаткових робочих місць. Таким чином, молодь буде впевнена, що залишившись у громаді, матиме за що жити, а не шукатиме кращої долі за межами країни.

По-друге, будемо вирощувати у теплицях продукцію для внутрішнього споживання, для шкіл, садочків та реалізації її під власним брендом. По-третє, за рахунок обробітку землі, зможемо забезпечувати діяльність підприємства та наповнювати бюджет», – каже голова.

Для втілення цієї ідеї у громаді є все необхідне: земля, місця для відновлення ферми та будівництва теплиць, люди, які вже зараз готові приступити до таких видів робіт. Незабаром з’явиться і техніка, а для вирощування зелені та овочів планують збудувати сучасні теплиці з крапельним поливом, а на місці нині покинутих в одному із сіл зведуть ангари для зерна.

Будівництво теплиць та обробіток перших гектарів комунальної землі планують розпочати вже цього року.

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується