Duport розробив 10-метрову машину для внесення рідких добрив

Нідерландський виробник машин Duport, на прохання клієнтів, розробив 10-метрову версію машини All Track HD для внесення добрив.

Про це повідомляє trekkeronline.nl.

«Для деяких клієнтів тип DW 8748 All Track HD з шириною захвату 8,7 м був занадто вузьким. А наступний розмір з робочою шириною 12,3 м, втім він значно важче (2880 кг у порівнянні з 4430 кг). А подовження версії на 8,7 м призведе до того, що висота машини в транспортному складанні перевищить допустимі 4 м», – йдеться в повідомленні.

Відтак, компанія Duport знайшла компроміс, розширивши 8-метрову версію з обох сторін відкидною секцією приблизно на 1 м з чотирма випускними отворами.

«Складання та розкладання здійснюється гідравлічно за допомогою внутрішнього циліндра, розміщеного в стрілі. Так був створений тип DW 10156 з масою 3500 кг із робочою шириною 10 м. Разом з тим модель машини успішно пройшла випробування», – додають у повідомленні.

Нагадаємо, експерт назвав переваги рідких комплексних добрив. Раніше повідомлялося, рідкі добрива є більш вигідними, ніж сухі.

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується