В Україні відреагували на позбавлення українців права власності на землю в Криму

Позбавлення українців права власності на земельні ділянки в Криму буде у фокусі уваги Кримської платформи та її інавгураційного саміту цьогоріч. Про це йдеться у наданому Укрінформу коментарі речника МЗС Олега Ніколенка, пише agronews.ua.

“Заборона володіти землею в більшості районів Криму йде в руслі російської політики утисків, дискримінації та витіснення громадян України з тимчасово окупованого півострова. В найгірших традиціях своїх історичних попередників керівництво Росії фактично продовжує зросійщувати Крим”, – наголосив Ніколенко.

За його словами, указ президента РФ № 201 юридично нікчемний і не матиме правових наслідків для України. Після відновлення суверенітету нашої держави в Криму порушені права законних власників на земельні ділянки будуть відновлені.

“Росія вкотре демонструє зухвале нехтування основоположними нормами і принципами права, зокрема й міжнародного. Такі дії не залишаться без належної оцінки міжнародної спільноти. Позбавлення українців права власності на земельні ділянки в Криму буде у фокусі уваги Кримської платформи та її інавгураційного саміту цьогоріч”,- наголосив речник МЗС.

 

 

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується