Компактор SWIFTER дає змогу легко регулювати глибину обробітку ґрунту

У господарстві «Волинь-Агро» (Волинська обл.) протягом трьох років експлуатують два компактори SWIFTER SO 6000 F і SO 8000 F від BEDNAR. Технологія вирощування вибудувана так, що цих двох агрегатів вистачає на всі оброблювані площі.

Про це AgroTimes розповів заступник директора підприємства Сергій Хом’як.

«Спочатку ми придбали на пробу 6-метровий, пізніше – 8-метровий компактор. Приблизно на 6 тис. га вирощуємо соняшник, кукурудзу, пшеницю, ячмінь, ріпак. Нещодавно на частині угідь впровадили розпушування, а компакторами готуємо ґрунт тільки після оранки», – зазначив Сергій Хом’як.

За його словами, у середньому один компактор робить близько 70-80 га за зміну, – залежно від площі поля, типу ґрунту та якості основного обробітку (господарство працює переважно на піщаних ґрунтах).

Шестиметровий компактор агрегатується із 175-сильним John Deere, а 8-метровий ходить із Buhler Versatile на 375 к. с. Глибина, на якій працюють, залежить від багатьох чинників: від культури, яку сіють, від погоди, а також частково від типу ґрунту. Наприклад, на піщаному й сухому можна більше заглибити агрегат.

«SWIFTER від BEDNAR нам порадили колеги, які ним користувалися. Ми замовили демопоказ і зрозуміли, що агрегат цілком підходить нам і за виконуваними опціями, і за співвідношенням ціни-якості, і за надійністю виконання. За весь час користування компактором не було поломок – міняли тільки лапи», – зауважив Сергій Хом’як.

Нагадаємо, компактор SWIFTER ідеально працює на невеликій глибині.

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується