Затверджено Методичні настанови щодо виробництва та обігу морозива

Підписано наказ Мінекономіки від 16 березня 2021 року № 546 «Про затвердження Методичних настанов щодо розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю в критичних точках на потужностях з виробництва та обігу морозива».

Враховуючи сучасні вимоги до виробництва, вимоги Європейського та сучасного ринку до безпечності та якості харчових продуктів, Методичні настанови вкрай необхідні підприємствам галузі для успішного їх розвитку та виходу на міжнародні ринки збуту, зокрема, Європейського Союзу.

“Наявність на підприємстві Методичних настанов – це підтвердження того, що виробник забезпечує всі умови, які гарантують стабільний випуск якісної і безпечної продукції” – відзначають в Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти».

“Від реалізації норм вищезазначених настанов учасники ринку як виробники, так і споживачі у довгостроковій перспективі отримують переваги. Тому що перші стають більш конкурентоспроможними, виробляючи продукти кращої якості, працюючи над тим, щоб заслуговувати на довіру споживачів та успішно боротись за їхній попит як на внутрішніх, так і на зовнішніх ринках. А споживачі, зі свого боку, отримують впевненість в якості та безпечності українських харчових продуктів, які вони купують в українських супермаркетах або на ринках” – наголошує Ігор Бартковський, президент Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти».

ІЦ УАК

Джерело http://agroconf.org

Відповісти

Ваш email не публікується