LEMKEN випускає нові агрегати та вдосконалює наявні

Компанія LEMKEN вдосконалює свої продукти та випускає нові агрегати, в яких втілені інноваційні розробки, що відповідають сучасним тенденціям та націлені на збільшення продуктивності.

Про це AgroTimes повідомила прес-служба компанії LEMKEN.

«Наразі LEMKEN має чималий потік замовлень. Відтак, компанія виділила кошти для інтеграції найсучасніших технологій збірки на своєму заводі в Харені, що перейшов на виробництво техніки для рядового посіву», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, зазначають, що на ринок виходять такі новинки, як гібридний культиватор Koralin 9 для обробки ґрунту на вкрай малій глибині, компактний культиватор Kristall з шириною захвату до 10 м і нова система захисту від перевантажень OptiStone для плугів.

«У сегменті рядових сівалок починаються продажі нових удосконалених моделей Saphir і Solitair зі здвоєним баком (для другого виду насіння або добрив), переднім баком Solitair 23 з управлінням по шині ISOBUS і окремої висівної секції шириною 6 м з власним шасі. Плануємо представити нову велику сівалку і в асортименті техніки для точного висіву Azurit з інноваційною технологією DeltaRow», – додають у компанії.

Крім того, LEMKEN продовжує роботу напрямку дигіталізації та створення мереж, пропонуючи рішення для прецизійної обробки полів та інтелектуального управління даними.

Так, премійована DLG система iQblue connect – перша у своєму роді система комплектуючих для інтелектуальної автоматизації робочих функцій ґрунтообробних знарядь з використанням системи управління трактора.

Нагадаємо, обсяги продажів у LEMKEN стабільно високі. Нагадаємо, LEMKEN пропонує онлайн-конфігуратор для планування технологічних колій.

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується