Ерідон анонсував відкриття нового офісно-складського комплексу на Волині

Компанія «Ерідон» постійно розширює свою потужну логістичну мережу і початок весни ознаменувався відкриттям нового офісно-складського комплексу в с. Гаразджа, неподалік Луцька.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Обираючи місце під будівництво нового офісно-складського приміщення на Волині, спеціалісти компанії «Ерідон» орієнтувалися, перш за все, на доступність та зручність розташування регіонального підрозділу для партнерів-агровиробників. Новий комплекс розташований на автошляху «Устилуг-Луцьк-Рівне», в с. Гаразджа, неподалік м. Луцьк. Це допоможе покращити логістичні процеси, дозволить мінімізувати строки поставки продукції та підвищити загальну якість сервісу.

 

У складі комплексу побудовано комфортний офіс та високотехнологічний склад площею 1 тис. м² на 1 тис. палетомісць. Стінове огородження складу виконане сендвіч панелями товщиною 160 мм від провідного європейського виробника, що дозволить зберігати сталу температуру в приміщенні та забезпечить ідеальні умови зберігання продукції.

Комплекс був запроектований і побудований з дотриманням сучасних стандартів якості, безпечності та енергозаощадження.

Для довідки: компанія «Ерідон» володіє найбільшою складською мережею серед агродистриб’юторів — 60 складів площею близько 100 тис. м², 37 з яких (70 тис. м²) знаходяться у власності компанії. У 2020 році був відкритий новий офісно-складський комплекс поряд із м. Полтава.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується