Про рекордні обсяги експорту курятини повідомляє Південна Корея • Meat-Inform

У 2020 році експорт курятини з Південної Кореї досяг нового рекордно високого показника, оскільки вартість переробленої курятини зросла до 21 млн доларів США. Це майже на 60% більше, порівняно з показниками 2019 року.

У звіті Корейської міжнародної торгової асоціації зазначається, що стрибок експортних постачань відбувся внаслідок збільшення експорту упакованого традиційного курячого супу або самгієтангу, а також курячої грудки через збільшення попиту на замінники домашньої, спричинене пандемією. Однак у звіті зростання продажів також пояснюється “корейською хвилею”, а саме зростанням популярності корейських серіалів, фільмів та музики, а також стилю життя в різних країнах світу.

Торік США були найбільшим ринком експорту курятини з Південної Кореї. Обсяги постачань до Сполучених Штатів сягнули 5,9 млн. доларів. Гонконг був другим за величиною експортним ринком в 2020 році – 4,96 млн. доларів, що на 162,4% більше порівняно з попереднім роком. На частку Японії припадало 22,7%, також багато експортується до Канади (6,7%), Тайваню (6,2%), М’янми (2,5%) та Австралії (2,1%).

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується