Жатка 9350 DynaFlex від AGCO отримала премію Девідсона 2021 року

Стрічкова жатка 9350 DynaFlex корпорації AGCO із системою агрегатування AutoDock для комбайнів Fendt IDEAL була удостоєна престижної премії Девідсона 2021 р. за видатні досягнення в області сільськогосподарської інженерії.

Про це повідомляє прес-служба компанії Fendt.

9350 DynaFlex з системою стикування AutoDock – це 50-футова гнучка жатка з першою в галузі автоматичною системою для ефективного приєднання всіх механічних, електричних і гідравлічних з’єднань жатки до комбайна Fendt IDEAL.

«AutoDock був розроблений для того, щоб скоротити час, що витрачається фермерами на від’єднання жаток, з чим новий продукт тепер справляється за 5 сек. Система також розпізнає технічні характеристики жатки і може автоматично налаштовувати такі параметри комбайна, як робоча ширина та регулювання висоти жатки», – йдеться в повідомленні.

Разом з тим додають, функції безпеки, що забезпечуються автономними можливостями системи, означають, що оператори можуть налаштовувати жатку, безпосередньо з кабіни комбайна. Ці переваги скорочують трудомісткість рутинної роботи, усувають помилки і підвищують продуктивність сільського господарства.

Нагадаємо, корпорація Agco представила новий гусеничний трактор Challenger MT800. Раніше повідомлялося, трактори Fendt стали найпопулярнішими на ринку Німеччини.

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується