Польські експортери яблук говорять про спад продажів та скаржаться на якість

Ціни на польському ринку яблук застоюються з початку березня.  Експортери говрять про падіння продажів, і все більше скаржиться на низьку якість яблук, навіть тих, що зберігаються у камерах з контрольованою атмосферою.

Про це повідомляє Sady Ogrody.

Видання зазначає, що, на думку експортерів, ціни на яблука восени злетіли до високого рівня і залишаються такими. Продавати яблука за такого рівня цін стає все важче.

Причинами подальшого скорочення продажів можуть послужити чергова хвиля COVID-19 в Європі, що вже призводить до меншого інтересу з боку Нідерландів та Бельгії до польського яблука. Зменшуються продажі на індійський ринок. Там на ринок вже починає виходити свіже яблуко місцевого виробництва. Крім того, у квітні в Єгипті розпочнеться Рамадан, що зменшить продажі. Цей ринок замінив польським трейдерам ринок Росії.

Трейдери також скаржаться на якість польських фруктів, зокрема фізіологічна хвороба – гірка плямистість яблук, а також зараження паршею під час зберігання, особливо на Голден Делішез. Цей сорт, в основному,  експортується в Єгипет та Казахстан. Погіршення якості призводить до втрати інтересу цих споживачів.

«Очевидно, що польським садівникам не бракує яблук чудової якості. За словами торговців, виробники фруктів досі утримуються від їх продажу, а кількість яблук, закритих у камерах із контрольованою атмосферою, на даний момент дуже велика», – зазначає видання.

Читайте також: Український ринок перенасичений яблуками зі сховищ, – експерти

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується