Як правильно застосувати дисковий агрегат за вертикального обробітку

Дисковий агрегат для вертикального обробітку допомагає досягти рівномірної щільності ґрунту. Втім, для ефективності використання його варто правильно налаштувати.

Про це пише журнал The Ukrainian Farmer.

Дискові агрегати працюють на малій глибині, тому потребують менше тягового зусилля, ніж інші знаряддя. Проте за певних умов вони можуть і не зруйнувати ущільнення, тоді варто використати глибокорозпушувач.

«Дисковий агрегат для вертикального обробітку можна застосовувати для вирівнювання ґрунту й підготовки полів до сівби. Однак він не повинен переміщувати ґрунт убік, а його диски не мають заглиблюватися більше, ніж на 7-8 см. За таких умов певна частина рослинних решток не змішається із ґрунтом і буде на поверхні», – йдеться в публікації.

Так, зазначають, що значна кількість решток може ускладнювати сівбу, тому на сівалки потрібно встановлювати очищувачі рядків, і не жорсткі, а з коливальним кріпленням, щоб забезпечити кращу чистоту.

Також працюючи з дисковим агрегатом важливо, щоб він був розташований паралельно поверхні ґрунту. Нерівномірний нахил погіршить його роботу.

Нагадаємо, Kverneland додав дисковий культиватор для сівалок U-Drill. Раніше повідомлялося, вертикальний обробіток ґрунту потребує застосування гербіциду.

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується