Через боротьбу з АЧС у Південній Кореї знищили третину диких свиней • Meat-Inform

Найчастіше поширювачами африканської чуми свиней є дикі кабани. Їх міграція підвищує ймовірність поширення АЧС і на свиней у господарствах. Щоб запобігти цьому, багато країн вдалися до відстрілу диких кабанів. Цей метод практикувався в Польщі, Бельгії, Німеччині та ін. До штучного скорочення поголів’я диких свиней вдалися й у Південній Кореї.

З того часу, як Південна Корея повідомила про перший спалах африканської чуми свиней у вересні 2019 року, уряд здійснював запровадження та контроль карантинних заходів у співпраці з відповідними міністерствами. Щоб запобігти поширенню АЧС серед диких кабанів, докладено зусиль для зменшення їх популяції.

 

В результаті цих комплексних заходів, таких як встановлення огорож та відстріл тварин, щільність поголів’я диких кабанів зменшилася з 6 тварин на квадратний кілометр (жовтень 2019 р.) до 4,1 (жовтень 2020 р.). Тобто їх кількість скоротилася на третину. З жовтня 2019 року загалом по всій країні було знищено 160,5 тис. кабанів (14,05 тис. лише у 2021 році).

Уряд продовжить роботу щодо запобігання розповсюдженню АЧС серед диких свиней шляхом пошуку туш кабанів, встановлення парканів для припинення міграції та планування вилову тварин.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується