Україна та Афганістан обговорили питання торгово-економічної співпраці

12 березня відбулася зустріч Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з Міністром промисловості та торгівлі Ісламської Республіки Афганістан Нісаром Горьяні.

Зокрема, сторони відзначили, що проведення Другого засідання Українсько-афганської Спільної міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва є одним з ключових елементів активізації двостороннього співробітництва у сферах, що становлять взаємний інтерес.

У рамках зустрічі сторони також обговорили можливі проєкти на основі стратегічних інтересів обох країн, у тому числі у галузі машинобудування, літакобудування, розбудови транспортної інфраструктури, розширення торгівлі сільськогосподарською продукцією та забезпечення продовольчої безпеки Афганістану.

Також учасники зустрічі обговорили питання нарощування експорту української продукції на ринок Афганістану. Йдеться про таку продукцію, як м’ясо птиці, олію, фрукти, овочі, крупи тощо.

Крім того, важливим напрямом має стати удосконалення договірно-правової бази в економічній сфері між державами. Сторони домовились активізувати співробітництво на рівні ділових кіл обох країн у форматі проведення спільних бізнес-форумів та посилення їх взаємної участі у виставково-ярмаркових заходах.

AgriGator

Відповісти

Ваш email не публікується