Сади кісточкових культур мають перспективу на відміну від яблуневих – фермер – Seeds

Традиційні сади, особливо яблуневі, не мають перспективи. Натомість кісточкові та грушеві, інтенсивні, на шпалері й на крапельному зрошенні та підкроновому дощуванні мають економічну перспективу. Таку думку висловив Іван Ярмолюк, керівник фермерського господарства «Відродження», що на Дніпропетровщині, пише Куркуль. 

«Промоніторивши український ринок, його стан і перспективи, ми побачили, що далі буде рух до кісточкових й грушевих садів. Але обов’язково інтенсивні, на шпалері й на крапельному зрошенні та підкроновому дощуванні. Традиційні сади, на наш погляд, не мають перспективи», — зазначив він.

ФГ «Відродження» вирішило більше вирощувати черешню, абрикос, персик, нектарин, сливу європейську та сливу японську. Готуватися до проєкту розпочали 4 роки тому та, зрештою, вирішили втілювати його через створення власного плодового розсадника.

«У результаті ми заклали маточники культур та отримали посадковий матеріал для себе. Торік почали реалізацію проєкту 25 га кісточкового саду», — поділився фермер.

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується