Черкаський Азот Фірташа розпочав процедуру банкрутства — КУРКУЛЬ

Черкаський ПрАТ «АЗОТ», що входить до групи підприємств Group DF,  розпочав процедуру банкрутства. Про це повідомили у випуску новин «Першого Ділового» телеканалу.

Процедуру ініціювало акціонерне товариство «Черкасиобленерго». Причина цього — заборгованість підприємства. Яка за даними обленерго, становить 1,86 млрд грн.

Зазначається, що борг виник в результаті невиконання «Азотом» своїх зобов’язань на підставі договору про постачання електричної енергії. Тому Черкасиобленерго звернулося до Господарського суду з вимогою відкрити провадження у справі про банкрутство «Азоту», визнавши «Черкасиобленерго» його кредитором.

 

«Позови проти компанії Фірташа обленерго ініціює вже не вперше. Минулого місяця суспільство теж подавало позов до суду проти «Азоту» — про стягнення штрафу за невиплату основного боргу на суму в 371 млн гривень. Однак за даними обленерго, Державна виконавча служба не задовольнила цю вимогу. Тому «Черкасиобленерго» вирішило передати роботу по стягненню боргів на суму близько 700 млн грн від Державної виконавчої служби приватного виконавця», — йдеться у повідомленні.

 

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується