560 тис. свиней знищили цієї зими в Росії через АЧС • Meat-Inform

Протягом трьох місяців зими на промислових свинофермах в Росії через африканську чуму свиней утилізували близько 560 тис. голів свиней. Це близько 2,2% всього поголів’я в країні. Такі дані були надані Національною м’ясною асоціацією Росії.

Більшість постраждалих ферм розташовані в Тверській та Курській областях. Дещо менше господарств постраждало від АЧС в Самарській та Тамбовській областях.

Російську систему контролю поширення АЧС останнім часом часто критикують. Вчені заявляють, що очевидно, що не всі спалахи АЧС врешті-решт заносять до офіційних статистичних даних. Це було доведено під час недавнього спалаху захворювання у Ставропольському краї, де ветеринарні працівники виявили 11 трупів загиблих свиней поблизу федеральної траси між містами Ставрополем та Астраханню. Російські правоохоронні органи розпочали розслідування, але ферму, з якої вивезли туші тварин, досі не виявили.

Вірус АЧС також продовжують знаходити в готових продуктах. Ці випадки не відображають в офіційній статистиці спалахів АЧС. Протягом останніх кількох тижнів у різних частинах країни було виявлено кілька партій продуктів, що містять геном АЧС. Наприклад, у республіці Башкортостан майже 688 кг м’яса з геномом АЧС було розподілено серед регіональних роздрібних торговців. Продукцію постачав білгородський виробник свинини.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується