Попит на тепличну полуницю буде стабільно зростати, — науковці — SuperAgronom.com

Вирощування полуниці є ключовою сферою точного землеробства і багато зусиль аграріїв з різних куточків світу спрямовується на оптимізацію цього процесу, оскільки прогнози показують, що споживчий попит повинен стабільно зростати протягом найближчих років.

Підготував SuperAgronom.com за матеріалами HortiDaily.com.

Згідно з даними продовольчої та сільськогосподарської організації (ФАО), загальне виробництво полуниці зросло на вражаючі 39,4% між 2008 і 2018 роками. Тенденція в Європі досить схожа, темпи зростання на континенті стабільно рухаються вгору.

Враховуючи ці тенденції, аграрії та науковці по всьому світу починають активніше розвивати технології вирощування полуниці в тепличних умовах. Особлива увага приділяється освітленню. Так, над оптимізацією світлодіодного оснащення в теплицях працюють науковці з Університету Редінга у Великобританії та угорський експерт з освітлення Tungsram. Результати діяльності мають бути опубліковані найближчим часом.

З компанією Tungsram також співпрацюють і тепличники з Німеччини Neurather Gärtner, намагаючись знизити витрати на електроенергію за рахунок використання світлодіодних ламп.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується