Науковці НААН визначили найсмачніші гібриди огірка для переробки — SuperAgronom.com

17 лютого 2021 року відбулося засідання дегустаційної комісії з оцінки консервованих плодів нових гібридів F1 огірка, створених селекціонерами Інституту овочівництва і баштанництва НААН під керівництвом доктора с.-г. наук Оксани Сергієнко.

Про це повідомляє прес-служба Інституту овочівництва і баштанництва НААН.

Продукцію оцінювали за органолептичними показниками «колір», «зовнішній вигляд», «аромат», «консистенція», «смак». Всі перспективні гібриди селекції інституту мали високу якість консервованої продукції і перевищили стандарти за «загальною оцінкою».

 

«Найвищі бали отримала продукція бджолозапильного гібриду огірка корнішонного типу Сонет F1 та партенокарпічного гібриду огірка корнішонного типу Слава F1, які окрім високих продуктивних показників високоякісної продукції відзначаються високою стійкістю до хвороб та букетним розташуванням жіночих квіток у вузлі», — йдеться у матеріалі.

 

Перевищення цих гібридів за урожайністю над аналогами слало від 16 до 66 %. В 2020 році ці гібриди передано на кваліфікаційну експертизу до Українського інституту експертизи сортів рослин.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується