Держгеокадастр і Держрибагентство перепідпорядкували Мінагрополітики – AgroNews

Відновлене Міністерство аграрної політики і продовольства отримає в управління Держслужбу України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) і Держагентство рибного господарства України (Держрибагентство), відповідну постанову Кабінету міністрів №124 від 17 лютого опубліковано на його сайті, пише  agronews.ua.

Цим документом уряд також затвердив положення про Мінагрополітики, зменшивши ряд відповідних повноважень Мінекономіки, і розташування відновленого міністерства за адресою вул. Хрещатик, 24, де воно раніше і знаходилося.

Як повідомлялося, восени 2019 року Мінагрополітики було приєднано до Мінекономіки, яке також отримало в управління 285 держпідприємств, з яких 61 були банкрутом, а також Держпродспоживслужбу і Держгеокадастр. Мінекології відійшли Держводагентство, Держрибагентство і Держлісагентство.

Рішення про відновлення Мінагрополітики було прийнято в кінці 2020 року. За словами його голови Романа Лещенко, робота міністерства в повноцінному режимі планується з 1 березня 2021 року. Уряд визначив його чисельність в 203 людини.

Нагадаємо, розвиток сільських територій повинен стати пріоритетом для Мінагрополітики.

 

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується