синоптики прогнозують значні температурні коливання та весняне сонце — SuperAgronom.com

За даними моніторингу Метео Фарм останній тиждень календарної зими пройде з весняними температурами (до +12°С), мінімальною кількістю опадів та сонячною погодою. Але подекуди нічні морози досягнуть позначки -19°С.

Упродовж тижня короткочасні опади передбачаються на Сході в Сумській, Полтавській та Дніпровській областях. На Заході несуттєві опади очікуються 27-го лютого, на решті території без істотних опадів. Вітер переважатиме північного, північно-західного напрямку 2-7 м/с.

Температури продовжать зростати, найпрохолодніше буде 23-24 лютого в східних, північних та межуючими зі сходом областях, згодом знову відбудеться стрибок температур. Найвище температури підійматимуться на Заході, нічні температури знаходитимуться в межах -5…+4°С, вдень повітря прогріється до  +2…+12°С, в південних областях вночі -11…+3°С, вдень температура коливатиметься від -4 до +11°С.

В північних та центральних областях вночі -12…+4°С, денна температура досягне відмітки -6…+8°С, лише в Сумській області мінімально температура опуститься до -16°С. Найпрохолодніше на Сході, у нічний час температура повітря досягне позначки 0…-19°С, денна температура -10…+6°С.

Температура ґрунту на Сході -10…+1°С, в північних та центральних областях -4…+6°С. На Заході та Півдні температура ґрунту коливатиметься від 0 до +6°С.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується