Бійні Великобританії можуть почати працювати без вихідних • Meat-Inform

Виконавчий директор Національної асоціації свинарства Великобританії (NPA) Зої Девіс закликала вжити заходів, щоб пожвавити роботу боєнь. На забійних підприємствах утворюються черги, а свиней на фермах перетримують після досягнення забійних кондицій. За словами пані Девіс, щоб впоратися з попитом, бійні мають працювати і на вихідних, оскільки ситуація на свинарських фермах наближається до “кризової точки”.

У той же час проблеми з COVID-19 по всій Європі та заборона експорту через АЧС у Німеччині призвели до надлишку свиней та падіння цін по всьому ЄС. Порушення експорту з Великобританії до ЄС через нові перевірки щодо Brexit та бюрократію ще більше ускладнив проблеми з початку року.

Пропускна здатність забійних підприємств за тиждень наразі складає 175,5 тис. голів. Це на 6,8 тис. менше за показники попереднього року, і майже на 2% менше, ніж за аналогічний тиждень минулого року. Вага тушки в середньому становила 89,84 кг,. Це майже на 700 грамів менше, ніж попереднього тижня, але все ще значно більше, ніж на цей момент минулого року.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується