Ольга Трофімцева очолила Асамблею Аграрних Палат України – Seeds

Ольга Трофімцева стала головою Правління Асамблею Аграрних Палат України. про це в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України (2019 р.) повідомила на своїй сторінці у Facebook, пише SEEDS.

«Хотіла б поділитись з вами новинами, як людина, яка не любить застою. Рада стати частиною бізнес-спільноти Board в якості ментора.

Рада очолити Асамблею Аграрних Палат України в якості Голови Правління. Дякую представникам обласних аграрних палат за довіру і за одноголосну підтримку», – пише Ольга Трофімцева.

«Що таке аграрні палати, і чим я буду займатись в цій ролі – буду розповідати вам по ходу. Але можу відразу сказати, що це і про розвиток сільських територій, і про дорадництво, і про малих та крафтових виробників, і про сімейні ферми, і про кооперативи.

Ну і про експорт не можна забувати, бо то моє рідненьке. Але про цей напрямок новини трошки згодом», – пообіцяла Ольга Трофімцева.


Board – всеукраїнське бізнес-співтовариство, яке об’єднало 10 міст України, понад 450 підприємців та сотні бізнес-проектів. Board створено задля обміну досвідом, навичками, компетенціями і зв’язками.

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується