Морози відступають: метеорологи попереджають про відлигу в Україні — SuperAgronom.com

За даними моніторингу Метео Фарм, починаючи з 20 лютого температури в Україні почнуть підвищуватись, холодний фронт відступить. В деяких областях стовпчик термометра підскочить до +10℃.

20 лютого очікуються значні нічні морози, але денна температура поповзе стрімко вгору. Нічні температури в північних, центральних, східних областях досягнуть позначки -6…-18 ℃, денна температура коливатиметься від 0 до -6 ℃.

На Півдні у нічний час -4…-14 ℃, денна становитиме -3…+4 ℃. В західних областях вночі -1…-8 ℃, вдень термометр зупиниться на відмітці -1…+7 ℃.

Короткочасні опади у вигляді мокрого снігу та дощу охоплять весь Захід, також частково пройдуть опади у Вінницькій, Житомирській та Одеській областях.

21 лютого розпочнеться справжня відлига. Нічні морози на всій території України знаходитимуться в межах 0…-7 ℃, денна температура в північних, східних та центральних областях досягне позначки -1…+2 ℃, на решті території 0…+8 ℃. На Сході, в Сумській та Чернігівській областях очікуються короткочасні опади.

22 лютого на Сході несуттєві опади. Температури піднімуться на декілька градусів. Нічні температури становитимуть 0…-7 ℃, денні досягнуть позначки -1…+6 ℃, в південних та західних областях максимально температура підніметься до +8…+10 ℃.

 

«Зростання температур сприятиме інтенсивному таненню снігу. Слід бути обережними поблизу дахів, остерігатися бурульок та сходу снігових наметів з будівель. Та обов’язково попіклуйтесь про відповідне взуття, під ногами каша та сльота», — говорять в Метео Фарм.

 

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується