Сьогодні увечері партія «Слуга народу» вирішуватиме питання відміни акцизів на авто — АГРОПОЛІТ

Цього тижня Верховна Рада знову дебатуватиме питання акцизів на авто. Відповідне питанння винесене також на обговорення фракції «Слуга народу» сьогодні увечері. Про це у телеграмі-каналі написав народний депутат Мар’ян Заблоцький

У своїй колоніці на сайті «Українська правда» він вказав, що наразі Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав законопроєкт 4644-д. Він пропонує +/- фіксовану ставку на розмитнення євроблях в розмірі приблизно 1000 євро.

«Я з таким рішенням не згоден. Я вважаю несправедливим, що вартість розмитнення де-факто фіксована незалежно від вартості авто. Є навіть і дорогі Мазератті на євробляхах. Плата за розмитнення 1 тис. євро із авто при його вартості 50 тис. євро – це абсурд. Всі мають платити хоча б ПДВ, мито, пенсійний збір, тобто 33% вартості авто. Я категорично не згоден із підходом, що дешеве розмитнення торкнеться лише власників євроблях. Я наполягаю, що скасування дискримінаційного акцизу має стосуватись усіх українців – і тих, хто уже ввіз, і тих, хто в майбутньому захоче», – написав Заблоцький.

Він додав, що наполягатиме на розгляді та підтримці законопроєкту 3704, який повністю скасовує акциз на авто як поняття для всіх без винятку українців.

 

Це дозволить суттєво знизити вартість вживаних авто і зробити їх доступними всім. На мою думку, поточна спроба запропонувати рішення лише для власників єврономерів може бути не підтримана у Верховній Раді через його очевидну несправедливість. Таким чином, затягнути знову процес прийняття просто скасування акцизу на авто», – зазначив народний депутат.

 

Нагадаємо, що Державна податкова служба України показує небачене завзяття в перевірках ліцензій на зберігання пального у аграріїв. Зокрема, з майже 27 тис. виданих ліцензій на зберігання пального для власних потреб, було проведено 2435 перевірок.

Мінагрополітики ініціює створення робочої групи із залученням аграріїв та представників Мінфіну і Державної податкової служби для оперативного вирішення проблеми та знаходження компромісного варіанту виходу із кризової ситуації, що сталася у сфері державного контролю за обігом пального.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується