Дрони для геодезії: новітні можливості, що надає камера Zenmuse P1

22 лютого о 15:00 відбудеться вебінар на тему “Дрони для геодезії”. Під час заходу, організованого компанією DroneUA, його учасники ознайомляться з практичними прикладами й отримають поради спеціалістів  щодо використання новітніх сенсорів Zenmuse P1 для геодезії.

Zenmuse P1 – найпотужніший підвіс для дронів, призначений для отримання геопросторових даних. Дізнатися більше про камеру можна тут.

 

1414843ebeaa102da3a92b4003a3c632

У рамках вебінару, зокрема, будуть розглянуті основні переваги комплексу Zenmuse P1 Matrice300 RTK та сфери його застосування, буде здійснена практична перевірка камери Zenmuse P1 у комплексі з дроном Matrice 300 RTK щодо її продуктивності, яка заявлена виробником та порівняння різниці отриманих даних із камер Zenmuse P1 та Phantom 4 RTK.

Крім того, будуть протестовані різні режими знімання та оцінено результати й доцільність використання вищевказаного обладнання під різноманітні потреби та проведено оцінку точності та протестовано його функціональні особливості. 

cb700542574fa84b76c8f4e259a51aa2

Також учасники отримають можливість виграти безкоштовний демовиїзд, де зможуть протестувати комплексну платформу Matrice 300 та Zenmuse P1 на своєму підприємстві.

Для реєстрації на вебінар необхідно заповнити форму: https://bit.ly/3jGXH3b

Довідка: DroneUA — міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. DroneUA — дистриб’ютор комерційних і промислових рішень компанії XAG, DJI і Parrot, дистриб’ютор програмного забезпечення Drone Deploy і Pix4D на території Східної Європи й Кавказу.

Компанія веде свою діяльність у сферах енергетики, нафтогазової промисловості, геодезії та топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка отриманих за допомогою безпілотників даних. Технології DroneUA використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. 

Група компаній Drone.UA входить у ТОП 3 найбільш інноваційних підприємств у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES і в ТОП 20 найінноваційніших підприємств України.

AgriGator

Відповісти

Ваш email не публікується