Аграрії вимагають замінити ліцензування на зберігання пального для власних потреб декларуванням — АГРОПОЛІТ

Українська Державна податкова служба України показує небачене завзяття в перевірках ліцензій на зберігання пального у аграріїв. Зокрема, з майже 27 тис. виданих ліцензій на зберігання пального для власних потреб, було проведено 2435 перевірок. Про це на сторінці у Facebook повідомив голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів Іван Слободяник.

Він зазначив, що податкова встановила 404 факти зберігання пального без ліцензії та анулювала 267 дозвільних документів і переважно це сільгосппідприємства та фермерські господарства.

«Нагадую, що коли запроваджували ліцензування зберігання пального для власних потреб, ДПСУ обіцяла не чіпати аграріїв. Хоча всі прекрасно розуміли, що встояти перед спокусою покошмарити перевірками і півмільйонними штрафами фермерів податківцям буде важко. Всеукраїнський конгрес фермерів не раз вимагав аграрний та податкові комітети Парламенту втрутитись і припинити тиск податкової на фермерів», — повідомив Іван Слободяник.

Також Конгрес розробив зміни до законодавства, щоб замінити ліцензування на зберігання пального для власних потреб простим декларуванням і зменшення штрафів за зберігання пального без такої декларації.

 

Це зменшило б тиск та дозволило б уникнути необґрунтованих штрафів за відсутність ліцензії на зберігання пального, яка по суті є непотрібною, оскільки фермери не є учасниками тіньового ринку торгівлі пальним», — написав Іван Слободяник.

 

 

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується