Український ринок ЗЗР підсилився потужними препаратами компанії Vitagro Partner

Останні роки в Україні актуальною проблемою для аграріїв є зміна клімату та погодних умов. Ці фактори спровокували розвиток різних хвороб рослин, популяції шкідників та бур’янів. Всі ці чинники дедалі складніше контролювати традиційними засобами захисту рослин тож відділ R&D компанії Vitagro Partner постійно знаходяться у пошуку нових ефективний формуляцій та технологій, які дозволяють максимально надійно захищати посіви, дбати про високу врожайність і оптимізувати виробничі витрати.

Про це повідомляє прес-служба компанії Vitagro Partner.

У 2021 році компанія виводить на ринок ряд нових високоефективних препаратів, що суттєво розширює технологічну карта і дозволяє зробити квантовий стрибок у боротьбі за врожай.

Нові  препарати, в залежності від класу хімічних сполук, що входять до складу, мають різний механізм дії на збудників хвороб, спектр фунгіцидної активності, типу метаболізму, швидкості розкладання в рослинах і ґрунті.

Групу гербіцидів поповнили 6 нових препаратів:

Ці препарати націлені на знищення бур’янів, що переважають на території України. Препарати можна розділити на ґрунтові, післясходові, та системні гербіциди і десикант суцільної дії призначені для знищення одно- та багаторічних, злакових та дводольних бур’янів і підсушування рослин.

Групу інсектицидів поповнили 2 препарати: Ацентам, Енсіс. Високоефективний інсектицид контактно-шлункової дії групи синтетичних піретроїдів для знищення широкого спектру шкідників культурних рослин.

Групу протруйників поповнили 3 препарати:

  • препарати фунгіцидної дії — Сет (Дифеноконазол, 30 г/л+ ципроконазол, 6,25 г/л.);
  • інсектицидної дії — Локер (Тіаметоксам, 350 г/л ) протруйник для захисту буряків цукрових, соняшнику, кукурудзи, ріпаку, картоплі, льону, сорго та інших культур від ґрунтових і післясходових шкідників (упродовж 6-8 тижнів) — жуків, тлі, мух та жужелиці;
  • системно-інсектицидний протруйник контактно-кишкової дії з пролонгованим ефектом для боротьби з комплексом шкідників сходів в посівах пшениці, кукурудзи, соняшника та буряків цукрових — Такер (Клотіанідін, 600 г/л.)

Ці препарати більшою мірою орієнтовані на обробку насіння на заводах, що дозволять суттєво зменшити вартість посівної одиниці ріпака, кукурудзи та соняшника, як результат буде позитивна динаміка по оптимізації виробничих витрат партнерів. Одночасно, ці протруйники можуть застосовуватись у господарствах. Препарати контролюють широкий спектр хвороб та ґрунтових і ранньопіслясходових шкідників та мають високу окупність.

Без перебільшення, найбільш дієвим для eco-friendly виробників стануть новітні інсектициди Енсіс (Альфа-циперметрин, 100 г/л.) та Ацентам (Ацетаміприд, 200 г/кг.). Вони володіють контактно-системною дією і включають діючі речовини з різними механізмами дії. Піклуючись про стан навколишнього природного середовища, вчені компанії обрали максимально безпечні для комах-запилювачів діючі речовини, що є дуже важливим для збереження корисних видів. При цьому препарат контролює надзвичайно широкий спектр шкідників із чотирьох рядів — Lepidoptera (Лускокрилі), Coleoptera (Твердокрилі), Hоmоptera (Рівнокрилі) та Diptera (Двокрилі) на усіх стадіях розвитку і попереджує появу у них резистентності.

В цьому році асортимент розширився ще й за рахунок нової групи препаратів — десиканти. Препарат Феон (Дикват дибромід, 150 г/л.) має чітко виражену контактну дію, тому під час використання слід забезпечити максимальне покриття рослин, чого можна досягти використанням більшої норми виливу робочого розчину — від 200 л/га і більше. Механізм дії полягає у порушенні фізичних та біохімічних процесів у рослині, що послаблює водоутримуючу здатність клітин і приводить до їх загибелі, а у підсумку — і до висихання рослин. Висихання рослин відбувається за 4-7 днів, а за умов низьких температур, близько +10 С°, до 10 днів, виходячи із цього слід встановлювати строки застосування.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується