Група компаній Manitou перевзуває власну агро-техніку в шини Yokohama OHT — SuperAgronom.com

Телескопічні навантажувачі компанії Manitou — MLT NewAg відтепер оснащуються шинами виробника Yokohama OHT — Alliance 585 (розмір 460/70R24).

Про це повідомляється в офіційному прес-релізі компанії Yokohama OHT, пише Traktorist.ua.

 

«Шини Alliance 585 тепер доступні на багатьох моделях серій MLT NewAg та NewAg XL. Вони мають великий попит серед клієнтів, оскільки дозволяють упоратися зі складними завданнями на дорогах з твердим покриттям», — розповів Каміль Рувре, менеджер з міжнародного збуту (MLT)

 

За словами керівника відділу ОЕМ у Європі компанії Yokohama Off-Highway Tires Крістоффа Ван дер Бурта, телескопічні навантажувачі Manitou MLT NewAg та шини серії Alliance 585 схожі тим, що характеризуються максимальною ефективністю та універсальністю.

 

«Щодня зростає попит на машини універсального призначення для виконання робіт на різних поверхнях, наприклад для операцій завантаження й розвантаження, а також різних завдань на фермах та автошляхах. Щоб задовольнити цей попит, потрібні справді універсальні машини (наприклад, телескопічні навантажувачі), а також шини, що мають високі експлуатаційні характеристики за будь-яких умов. Шини Alliance 585 ідеально підходять для цього», — говорить Крістофф Ван дер Бурт, керівник відділу ОЕМ у Європі, Yokohama Off-Highway Tires (раніше — Alliance Tire Group).

 

Шини Alliance 585 доступні в 13 розмірах включно з варіантами для телескопічних навантажувачів, а саме: 460/70R24, 500/70R24, 440/80R24, 400/80R24.

 

«Група Alliance Tire Group (Yokohama Off-Highway Tires з 2021 р.) уже була визнана компанією Manitou як «Постачальник року» (2019 р.). Вибір ще однієї шини Alliance для заводської комплектації вкотре свідчить про стабільне партнерство між компаніями», — йдеться в повідомленні.

 

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується