МХП інвестував у розвиток та підтримку громад 200 млн грн — АГРОПОЛІТ

У 2020 році агрохолдинг МХП направив на проєкти корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) понад 200 млн ​​грн. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Найбільшу увагу МХП приділяв напрямку соціально-культурної сфери, куди були спрямовані 77% коштів. Так, на допомогу державі та громадам у боротьбі з коронавірусом було виділено понад 85 млн грн, на реалізацію сталих соціальних проєктів направили майже 35 млн грн, 13 млн грн пішли на підтримку навчальних закладів тощо.

В МХП відзначають, що загалом у 2020 році були реалізовані близько 500 КСВ-проєктів. Проведені 3 конкурси мікрогрантів, зокрема Національний конкурс «Час діяти, Україно!», 60 переможців якого отримали до 50 тис. грн на реалізацію своїх ініціатив.

Як і планувалося, була масштабована робота створеного у кінці 2019 року Благодійного фонду «МХП – Громаді», який є головним інструментом КСВ-діяльності холдингу.

Сьогодні проєкти фонду охоплюють всю Україну, він також є інтелектуальним центром експертизи і посередником у роботі з іншими українськими та міжнародними донорами. Головним досягненням «МХП – Громаді» стала активна участь у подоланні пандемії COVID-19 у Черкаській та Вінницькій областях.

 

2020 рік усім приніс неочікуваний сюрприз у вигляді жорсткого карантину. На перший погляд, КСВ-діяльність також мала б залягти на дно і чекати кращих часів. Які контакти з громадами, реалізація проєктів, коли громадськість вимушена була закритися вдома від страху захворіти на коронавірус – розповіла директорка БФ «МХП – Громаді» Тетяна Волочай, – Але ми відкрили для себе новий інструмент вирішення суспільних проблем – у одній з областей, де веде свою діяльність МХП, створили платформу «Спільнодія Черкащини: здолати COVID-19», завдяки якій об’єднали зусилля бізнесу, влади та громади для допомоги лікарням регіону.

 

Спільно нам вдалося зібрати близько 20 млн грн на боротьбу з коронавірусом. Схожа ситуація була і на Вінниччині, де спільний внесок у подолання хвороби склав 16 млн грн.

 

Відтак ми отримали успішні кейси для подальшої роботи – окрім коштів МХП у проєкти громад залучатимемо кошти партнерів. Розвиваючи тим самим культуру благодійності та корпоративної соціальної відповідальності в Україні»

 

В МХП стверджують, що за останній рік інвестиції МХП у сфері співпраці з партнерськими організаціями зросли на 25%. Розвиток цього напряму є пріоритетом у КСВ-діяльності компанії у 2021 році.

У 2020 році ми підписали меморандуми про співпрацю та втілили перші спільні проєкти з АТ «Укргазвидобування» та Релігійною Місією «Карітас-Спес» Римсько-католицької церкви в Україні.

Благодійний фонд активно взаємодіє з Програмою розвитку ООН: вже реалізували спільний з ними та Черкаською агенцією регіонального розвитку проєкт «Громадські майстерні», залучаємо ПРООН до нашого сталого проєкту «Село. Кроки до розвитку».

 

«Загалом у минулому році для реалізації наших проєктів були залучені понад 300 партнерських організацій, задіяні близько 200 волонтерів. Наша мета у цьому році – збільшити участь міжнародних донорів у житті громад, де присутні потужності МХП.

 

Всі наші практичні дії націлені на сприяння активності людей, які там проживають. Від ініціативності та бажання цих людей залежить добробут їх населених пунктів», – відзначив заступник голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Ігор Лещенко.

 

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується