Чи реально отримати до 40% збільшення врожайності за допомоги пробіотику?

Основним шляхом підвищення врожаю сільськогосподарської продукції на сьогодні залишається, наявність вологи в грунті та використання мінерального живлення і хімічних засобів захисту рослин (ЗЗР). Однак, при цьому не враховуються негативні наслідки застосування хімічних пестицидів. Серед них: посилення пестицидного пресу на рослину та порушення біологічної рівноваги в процесі агроценозу.

Втім, пріоритетним у виборі ЗЗР має бути здоров’я людини, яка в подальшому повинна споживати екологічно чисту продукцію, а отже, вибір аграрія має бути зроблений на користь біопрепаратів, вважає  сільськогосподарський дорадник України з питань економіки, керівник проєкту «VITON» Сергій Саєнко.  Один з таких препаратів – пробіотик «VITON», що здатен підвищити врожайність рослинницьких культур на 15-40%.  В чому переваги даного біопрепарату, на який економічний ефект може розраховувати фермер, в яких галузях агровиробництва можна його використовувати Сергій Саєнко розповість під час III Міжнародної торгової платформи  «Інновації. Технології. Фінанси» з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі» .

 «Назва біопрепарату «VITON» розшифровується як «Вітчизняна Інноваційна Технологія Оздоровлення Нації». Це пробіотик рослинного походження, до складу якого входять природні штампи сапрофітних бактерій (Bacillus subtilis, Bacillus stearothermophilus ) та інші біологічно активні речовини.

Основною властивістю пробіотика «VITON» є чітко виражена дія, по пригніченню патогенної мікрофлори грибків і бактерій біопрепаратом. При потраплянні на ґрунт чи рослину, препарат  створює комфортне середовище для стрімкого росту та підвищення врожайності. Які основні принципи дії препарату «VITON» Ви зможете дізнатися під час III Міжнародної торгової платформи  «Інновації. Технології. Фінанси» з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі»,- зазначає Сергій Саєнко, що виступить із темою «Пробіотик «VITON»: біологічно активна рідина рослинного походження».

III Міжнародна торгова платформа  «Інновації. Технології. Фінанси» з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі»  відбудеться 16 лютого в Міжнародному виставковому центрі Києва в рамках виставки «Агровесна», 1 павільйон.

Початок заходу: о 12.00

Організатором торгової платформи виступає агромедіа-агенція Sapienza за підтримки Міжнародного контрактового ярмарку.

Партнери конференції: компанія BioNorma, FGgroup, Drone.ua, компанія  ‘’Медові брати’’,

У кава-брейку учасники зможуть скуштувати смачні крафтові сири компанії «Доообра Ферма»

Медіапартнери заходу:   Seeds.org.ua, Agri-gator.com, ProAgro Information Company, журнал «АгроЕліта», та East-fruit.com 

Пройти безкоштовну реєстрацію можна за посиланням >>>

Участь у роботі торгової платформи «Інновації. Технології. Фінанси» візьмуть фахівці провідних українських агрокомпаній, що мають досвід успішного запровадження інноваційних технологій у сільськогосподарському виробництві, гравці ринку агротехнологічних рішень для агробізнесу, фахівці фінансової галузі та експерти з агровиробництва.

Окремі панелі заходу будуть присвячені тому, як працює міжнародний інноваційний бізнес в Україні та інноваційній синергії: Україна – світ.

Ми розглянемо:

  • тренди сучасного агропромислового комплексу;
  • шляхи сталого розвитку у інтенсифікації сільського господарства.
  • актуальні питання сучасних агротехнологічних трендів в Україні та світі;
  • особливості використання агротехнологій в українських умовах;
  • можливості, що надають агроінновації для розвитку компаній;
  • рішення щодо фінансових інструментів для запровадження таких технологій.

Також до заходу долучаться агенти змін у продовольчих системах світу, щоб розповісти про інноваційні рішення у продовольчих системах країн.

Детальніше про захід дізнавайтесь на сторінці торгової платформи у Facebook >> 

Реєстрація для ЗМІ за посиланням>>

Місце проведення: МВЦ, Броварський пр-т, 15, м. Київ
Початок заходу: о 12.00
З питань участі у заході звертайтеся за тел.: 099 737 17 92, 093 968 31 24.

AgriGator

 

Відповісти

Ваш email не публікується