Українські тепличники збирають врожай перших огірків із запізненням – Seeds

Морози, хвиля яких триває в Україні, дещо затримують розвиток рослин у теплицях. Проте збільшення витрат на опалення не є критичним і не позначиться на цінах ранніх зеленних та овочевих культур.

Перевагою мінусових позначок на термометрах є загибель шкідників та збудників хвороб у ґрунтових плівкових теплицях. Низькі температури повітря, що зафіксовані в Україні в середині січня, незначним чином впливають на виробництво овочів закритого ґрунту, вважають в Українські плодоовочевій асоціації (УПОА).

«Зниження температур у другій половині січня призвело до того, що українські тепличні комбінати із запізненням розпочинають збирання врожаю огірка першого обігу — цьогоріч воно розпочалося лише на початку лютого, тоді як традиційний період для цього — кінець січня», — зазначає Катерина Звєрєва, директор з розвитку УПОА.

«Щодо цін, то наприкінці минулого тижня на українському ринку переважала пропозиція імпортного турецького огірка в оптовому ціновому діапазоні 34−42 грн/кг. Якщо порівнювати з минулим роком, то в кінці січня турецький огірок в Україні коштував в середньому на 42% дорожче, ніж на даний момент.

При цьому оптові ціни на місцеві тепличні огірки наприкінці січня 2020 року були досить високими 70−75 грн/кг. Чи будуть вони такими в цьому році, буде зрозуміло по мірі насичення українського ринку тепличним огірком першого обігу.

Наразі також продовжується й зниження оптових цін на тепличний томат. Так минулого тижня цей овоч реалізовувався у діапазоні 15−30 грн/кг, тоді як двома тижнями раніше — 25−33 грн/кг», — зазначає Катерина Звєрєва.

Тепличні господарства, для того щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку та виробляти якісну продукцію, використовують у своєму виробничому процесі сучасні технології освітлення (наприклад, світлодіодні лампи із значно меншим споживанням електроенергії та більшою віддачею світлового потоку) та опалення на основі сонячної енергії, біомаси, електроенергії замість дорогого природнього газу.

Все це дозволяє вирощувати тепличні овочі майже протягом всього календарного року.

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується