Kotte та Vervaet представили самохідну машину для внесення рідких добрив — КУРКУЛЬ

Компанії Kotte та Vervaet розробили 4-колісну самохідну машину для внесення рідких добрив Quad. Про це повідомляє Тraktorist.ua.

Самохідний Quad обладнано самохідною технологією Vervaet та технологією внесення рідкого гною від Kotte доповнює програму самохідних версій Hydro Trike (3-колісна машина) та Hydro Trike XL (5-колісна машина).

 

«Quad оснащений 6-циліндровим двигуном Volvo потужністю 550 к.с. з особливо потужною та спеціально розробленою концепцією охолодження, трансмісією CVT та оптимізованим за вагою скловолокнистим баком із GRP на 21000 л», — йдеться у повідомленні.

 

Власна вага машини складає близько 20 т. Для ефективного наповнення рідиною використовується 9000-літровий поворотний насос Vogelsang. Опційно може бути встановлений насос на 12000 л або 13500 л з 10-дюймовою трубою.

Виробниками передбачається широкий вибір шин, починаючи з розміру 900/60 R38. Після цьогорічних тестувань Quad буде представлений на Agritechnica 2021. Серійні моделі будуть доступні для продажів із 2022 р.

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується