На Сумщині фермери відсудили гроші за недоставлені добрива – AgroNews

До господарського суду Сумської області звернулось селянське фермерське господарство «Вікторія» до відповідача ТОВ «Камп Ленд» про стягнення 109,5 тис. грн, перерахованих як попередня оплата, а також судові витрати. Про це повідомляє debaty.sumy.ua, пише  agronews.ua.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши та оцінивши надані суду докази, суд приходить до висновку про задоволення позову, враховуючи наступне.

Між сторонами було укладено договір поставки, відповідно до умов якого постачальник зобов’язувався передати у власність покупця мінеральні добрива, а покупець зобов’язувався прийняти товар та оплатити його вартість за цінами та на умовах, визначених договором.

Як вбачається з матеріалів справи, позивач перерахував на рахунок відповідача відповідно кошти в сумі 109500,12 грн., що підтверджується платіжним дорученням. Як зазначає позивач, відповідач товар на зазначену суму не доставив, відповіді не надав.

Оскільки відповідач не поставив товар у зазначені строки, позивач правомірно звернувся до суду.

Відповідачем ні доказів факту поставки товару, ні аргументованих заперечень суду надано не було. Тому позовна вимога позивача про стягнення з відповідача вищезазначеної суми є правомірною, обґрунтованою та такою, що підлягає задоволенню.

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується