В Україні запрацює лінія з переробки солодкої кукурудзи – Seeds

Компанія “Толсма Текнік” у 2021 році планує побудувати в Україні завод з переробки солодкої кукурудзи. Про це повідомила прес-служба компанії, пише SEEDS.

“Кліматичні умови в Україні більш ніж сприятливі для вирощування солодкої кукурудзи, і тому попит на вирощування і відповідну переробку солодкої кукурудзи – чи то консервація, заморозка чи вакуумна упаковка качанів – буде рости”, – зазначили фахівці компанії.

За інформацією директора компанії “Толсма Текнік” Олеся Капітанчука, їм вдалося налагодити співпрацю зі словацьким виробником Pollak.

“Нещодавно ми розпочали співпрацю з двома новими компаніями, це два нових напрямки, проєкти плануємо реалізувати в 2021 році. Перший напрямок – співпраця з іспанською компанією FERLO – європейським лідером промислових автоклавів.

Зараз наші інженери готуються пройти навчання по цьому виробникові, і вже в наступному році в Україні буде реалізовано сучасний проект автоклава для харчової промисловості.

Толсма Текнік” – представник низки європейських виробників обладнання для зберігання, доробки та переробки овочів, фруктів і ягід. Партнерами компанії є виробники з Нідерландів, Італії та інших європейських країн.

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується