На Черкащині зберігається майже 280 тонн небезпечних агрохімікатів — SuperAgronom.com

 

5 січня поточного року підбито підсумки щорічної інвентаризації невідомих і непридатних агрохімікатів, які зберігаються на території Черкаської області. Збільшення їх обсягів протягом минулого року не відбулось, загальна кількість становить 279,061 тонн.

Про це пише прес-служба Департаменту АПК Черкаської ОДА.

Найбільшою та не вирішеною протягом тривалого часу є проблема зберігання 240 тонн небезпечних відходів в адміністративних межах смт. Єрки Звенигородського району, яка здебільшого пов’язана з потребою значного за обсягами фінансування (за оцінкою місцевих органів самоврядування — близько 15 млн. грн.) та відсутністю спеціалізованих підприємств, що можуть провести утилізацію.

У ході засідання проаналізовано основні недоліки й прорахунки при зберіганні непридатних ХЗЗР, а також визначено низку першочергових заходів, які будуть рекомендовані для реалізації їх власникам — міським, сільським та селищним територіальним громадам.

Участь у роботі обласної інвентаризаційної комісії взяли представники Департаменту агропромислового розвитку ОДА, ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області, Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу та Управління цивільного захисту обласної державної адміністрації.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується