Лідери з продажів птиці змінюють експортні напрямки • Meat-Inform

За підсумками минулого року блок арабських країн втратив позиції провідного імпортера бразильської птиці до Азії. Зменшення закупівель було спричинене місцевою виробничою стратегією Саудівської Аравії, зменшенням потоку туристів у Об’єднаних Арабських Еміратах та частковим припиненням релігійного туризму через пандемію Covid-19.

За словами представника Бразильської асоціації тваринництва (ABPA) Луїса Руа, арабські країни залишаються провідними імпортерами цілих тушок курей з Бразилії.

З листопада по листопад Саудівська Аравія придбала у Бразилії 418,8 тис. тонн птиці, що на 2% менше у порівнянні з попереднім роком. Другий рік поспіль країна залишається другим за величиною імпортером, після Китаю, який імпортував 615,7 тис. тонн бразильської птиці, що на 20% більше, порівняно з показниками 2019 року.

Голова ABPA Рікардо Сантін зазначив, що Саудівська Аравія закуповувала менше курятини через рішення уряду країни про стимулювання місцевого виробництва. Утім, за словами експерта, Бразилія залишається найбільшим у світі виробником халяльної птиці. ОАЕ посіли четверте місце в рейтингу найбільших імпортерів птиці з Бразилії – 272,2 тис. тонн, що на 14% менше, ніж за попередній рік.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується