2021 рік буде важким для птахівництва • Meat-Inform

Аналітики Rabobank прогнозують складні умови для світової галузі птахівництва у першій половині року. З третього кварталу має початися відновлення цін та постачань, утім промисловості варто підготуватись до порівняно “важких часів” у першому та другому кварталах, вважають експерти.

Постійні перебої постачань, спричинені Covid-19, високі ціни на корми, масштабні спалахи пташиного грипу цієї зими, та глобальний надлишок пропозиції разом створюють проблеми для компаній, що постачають курятину. Це ключове повідомлення щоквартального звіту Rabobank з птахівництва, який свідчить про те, що Covid-19 буде чинити постійний тиск на продовольче обслуговування та торгівлю, що призведе до повільного економічного зростання та більш керованих цінами ринкових умов.

Найбільше постраждає Європа через поточні спалахи пташиного грипу в регіоні, зростання витрат на корм та надмірне постачання. Хоча на цьому ринку вже помітні деякі ранні ознаки скорочення пропозиції. Китайські постачальники також можуть мати проблеми через збільшення виробництва птиці на 12% минулого року та подальше зростання в 2021 році. Це також зменшить попит на імпортну птицю з боку КНР. Як результат, глобальні ціни в першій половині року залишатимуться низькими.

У цих умовах експортери повинні розраховувати на конкурентні ринкові умови та шукати можливості на нових ринках, щоб компенсувати очікувані менші обсяги імпорту в Азію, хоча кількість імпортних ринків обмежена, оскільки у галузі з’являються нові гравці.

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується