Розробка та впровадження стратегії подолання земельної корупції в Україні — АГРОПОЛІТ

У Міністерстві аграрної політики та продовольства України для розробки та впровадження стратегії подолання земельної корупції на всіх рівнях призначений профільний заступник. Про це розповів міністр Роман Лещенко, презентуючи земельну реформу на 2021 рік і дорожню карту запуску ринку землі, повідомляє AgroPolit.com.

«Що стосується розробки та впровадження стратегії подолання земельної корупції на всіх рівнях, то в нас для цього власне був призначений профільний заступник – це колишній кадровий офіцер національного антикорупційного бюро, який безпосередньо займався питаннями земельних правопорушень в частині органів НАБУ, і зараз він займається розробкою такої стратегії, яка має бути масштабована на всю систему координат, – наголошує Лещенко. – Той процес, який ми розпочали в частині передачі земель об’єднаним територіальним громадам, засвідчує, що рівень освіченості і розуміння базових питань щодо планування землекористування і управління земельними ресурсами потребує дуже серйозної роботи в частині роз’яснення та інформаційної кампанії».

Нагадаємо, Єврокомісія очікує від України прийняття ще трьох земельних законів – перелік. Земельні корупційні схеми було започатковано ще в перші роки незалежності України, але узаконилися, вдосконалилися та відшліфувалися вони, ставши надзвичайно масштабними, в часи прем’єрства В. Януковича.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується