На Полтавщині птахофабрика поверне державі землю вартістю 13 млн грн — КУРКУЛЬ

У Полтавській обл. «Кременчуцька птахофабрика» поверне державі 40 га землі вартістю понад 13 млн грн через незаконне користування. Про це інформує пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

Східним апеляційним господарським судом залишено в силі рішення Господарського суду Полтавської обл., яким задоволено позов Кременчуцької місцевої прокуратури та зобов’язано товариство з додатковою відповідальністю «Кременчуцька птахофабрика» повернути державі 40 га землі вартістю понад 13 млн грн.

Прокуратурою встановлено, що у 2012 р. Кременчуцькою районною державною адміністрацією земельну ділянку передано птахофабриці в оренду на підставі укладеного договору. Після закінчення строк його дії у 2017 році, товариство не повернуло землю власнику, продовжуючи використовувати її для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

«Реагуючи на порушення, прокуратура звернулася з позовом до суду в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області та відстояла свою позицію як у першій, так і в апеляційній інстанціях», — йдеться у повідомленні.

 

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується