Аграрії Хмельниччини підбили підсумки аграрного сезону 2020 — SuperAgronom.com

Агроформування області на площі 615 тис. га (100% до належного) обмолотили зернові культури, валовий збір яких становить 4,1 млн. тонн зерна при середній урожайності 6,6 т/га, що є одним з найвищих показників в державі.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту розвитку промисловості та АПК Хмельницької ОДА.

Станом на 15 грудня поточного року завершено збирання кукурудзи на зерно. Валове виробництво цієї культури становить майже 2,6 млн. тонн при середній урожайності 9,5 т/га.

Завершено збирання пізніх культур, зокрема:

    • соя зібрана на площі 131,5 тис. га, намолочено понад 328 тис. тонн при урожайності 2,5 т/га

 

    • соняшник обмолочено на площі 170 тис. га (100%), намолочено більше 560 тис. тонн з урожайністю 3,3 т/га

 

    • цукрових буряків накопано майже 1 млн. тонн при середній урожайності 41,0 т/га.

 

Проведена сівба озимих культур під урожай наступного року. Посіяно понад 194 тис. га озимих зернових культур, що становить 81% до запланованих обсягів, з них озима пшениця займає 182 тис. га, озиме жито 3 тис. га, озимий ячмінь — 9,3 тис. га. На площі 67 тис. га (116% до наміченого) завершено сівбу озимого ріпаку. Недосів озимих зернових культур урожаю 2021 року компенсується за рахунок збільшення площ сівби ярих культур.

Також триває підготовка до наступного сільськогосподарського сезону, придбання матеріально-технічних ресурсів, здійснюються роботи по догляду за посівами озимих культур та підготовка ґрунту під сівбу ярини. Наразі вже виорано 94% площ зябу.

Актуальні та свіжі дані перебігу жнив основних сільгоспкультур дізнавайтесь з карти «Урожай Онлайн 2020». Проект створено в партнерстві з компанією «Суффле Агро Україна».

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується