Зеленський підписав ратифікацію угоди про партнерство між Україною та Британією — АГРОПОЛІТ

Президент Володимир Зеленський підписав законопроєкт про ратифікацію Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Британією, яка замінить Угоду про асоціацію у торгівлі з Британією після Brexit. Про це повідомляє Економічна правда.

Як свідчить портал Верховної ради, закон було повернуто до парламенту з підписом президента 28 грудня. Британія привітала підписання.

«Велика Британія вітає підписання президентом України Володимиром Зеленським закону, яким ратифікується британсько-українська Угода про стратегічне партнерство, що набуде чинності 1 січня 2021 року та активізує співробітництво у сферах політики, торгівлі й безпеки між нашими країнами», — заявило посольство Британії в Україні у Twitter.

Україна і Британія підписали угоду під час візиту президента Зеленського до Лондона 8 жовтня.

Угода передбачає збереження преференційного доступу українських товарів на британський ринок та створення зони вільної торгівлі між державами. 98% українського експорту не обкладатиметься митом.

Угода також посилює політичне партнерство двох держав, виводить на новий рівень стратегічне партнерство у протидії російській агресії.

Нагадаємо, Рада ратифікувала угоду про вільну торгівлю і стратегічне партнерство з Великою Британією.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується