Фахівці розповіли, чи варто розприскувати гербіциди під час дощу — SuperAgronom.com

Використання гербіцидів — основний спосіб захисту рослин, в тому числі кукурудзи. Але, за словами спеціалістів «УкрАгроКом», якщо не притримуватись правил їх внесення, можна загубити врожай.

У компанії зауважили, що гербіцидна обробка має проводитись ще до отримання сходів, зокрема кукурудзи. І тут дійсно дуже важливу роль відіграє наявність ґрунтової вологи.

«Якщо через певні причини не встигли внести ґрунтовий гербіцид, потрібно зробити ставку на гербіциди після вегетації», — стверджують спеціалісти.

Вони розповіли, що волога, а саме дощ, здатні сприяти дії ґрунтових гербіцидів. Але варто бути дуже обачним, гербіциди можуть нанести і шкоду.

«Найкращий варіант розриву між внесенням препарату й опадами — до 2 годин (включно), адже за наявності в достатній кількості вологи в ґрунті гербіциди входять у контакт із ним за 2 години. Також впливає на їх дієвість і кількість опадів, гербіциди можуть промитися і бути токсичними для кукурудзи, в такому разі пропонуємо вносити ґрунтові гербіциди у суміші з прилипачем», — резюмували фахівці «УкрАгроКом».

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується