Погода в Україні різко погіршиться: попередження метеорологів — SuperAgronom.com

24 грудня очікується погіршення погодних умов — значні зливові опади охоплять майже всю Україну. Посилиться швидкість вітру — місцями до 16 м/с.

Про це повідомляє Метео Фарм.

На Заході, Північно-Західній частині України, а також в Житомирській та Вінницькій областях пройдуть значні опади, в зв’язку з плюсовими температурами опади переважатимуть у вигляді дощу. В Закарпатській області місцями кількість опадів досягатиме 23 мм.

Нічна температура в північних, південних та центральних областях буде становити -6…+3 °С, денна коливатиметься від -2 до +6 °С, в Одеській області максимально підніметься до +9 °С.

На Сході найбільші морози, вночі -9…-4 °С, денна температура досягне позначки -5…-1 °С морозу. На Заході нічна температура становитиме 0…+6°С, денна +4…+9 °С.

25 грудня температури почнуть зростати. Атмосферний фронт повисне над Сходом, Полтавською, Дніпровською та Запорізькою областями, кількість опадів місцями досягатиме 16 мм. На решті території України очікуються короткочасні опади. Подекуди спостерігатиметься утворення ожеледі, на дорогах ожеледиці та налипання мокрого снігу.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується