Романа Лещенка призначено міністром АПК, – розпорядження — АГРОПОЛІТ

21 грудня, на позачерговому засіданні Кабінету міністрів України урядовці ухвалили призначити міністром АПК Лещенка Романа Миколайовича, звільнивши його з посади голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан у своєму Telegram-каналі.

Так, згідно з його інформацією, урядовці проголосували за:

    •  Звільнення Свириденко Юлії Анатоліївни – з посади першого заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (за власним бажанням).

 

    •   Звільнення Шкарлета Сергія Миколайовича – з посади заступника міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції (у зв’язку із обранням на посаду міністра МОН).

 

    •   Звільнення Лещенка Романа Миколайовича – з посади голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (у зв’язку із обранням міністром АПК).

 

·         Тимчасове виконання обов’язків голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру покладено на Пінчука Олексія Ігоровича (начальник Управління з питань євроінтеграції та міжнародного співробітництва Держгеокадастру).

    •   Звільнення Каплунова Дениса Вікторовича – з посади першого заступника голови Державної екологічної інспекції.

 

Нагадаємо, що названо ключові пункти програми реформування АПК нового міністра аграрної політики Романа Лещенка.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується